Застосування спецтехніки в багатьох сферах діяльності, а саме в будівництві, давно вже стало необхідністю. Різного роду будівельна техніка, а також підйомно-транспортне обладнання зводять до мінімуму ручну працю і допомагають нам облаштувати комфортне життя. Вантажопідйомна техніка стала незамінною частиною будь-якого будівництва і вже протягом багатьох років технічний прогрес невпинно працює над її вдосконаленням.

Підйомні крани за своєю природою універсальні. Вони зручні і в тих випадках, коли потрібно підняти матеріали і будівельне устаткування на велику висоту або опустити їх в котлован. Але підйомні крани використовується не тільки, як будівельна техніка, але також і в інших сферах, які мають справу зі всілякими вантажами. Завдяки сучасним інженерним дослідженням, підйомно-транспортне обладнання здатне забезпечити оперативне відвантаження продукції з цеху на склад та її розміщення на різних видах транспорту, щоб гарантувати своєчасну доставку одержувачеві.

Коли ми вибираємо для роботи підйомні крани, то звісно хочемо знайти якісний вантажний кран, який безпечніший та простіший в експлуатації. Повна відповідність до норм безпеки, надійність технологій, безпечна експлуатація вантажопідіймальних кранів протягом довгих років – ось ті характеристики, якими повинні володіти підйомні крани.

Кран є досить складним технічним пристроєм, від його надійності залежить якість, швидкість і безпека будь-яких виконуваних робіт. Саме тому наша компанія пропонує вам придбати кран і кранове обладнання найвищої якості. Ми постійно стежимо за ефективністю нашого виробництва, удосконалюємо і розвиваємо його. Завдяки таким зусиллям всі наші клієнти стають постійними партнерами. У своїй роботі ми завжди враховуємо побажання замовника. Зв’яжіться з нами і наші фахівці обов’язково підберуть для Вас оптимальний варіант угоди.

Експлуатація вантажопідіймальних кранів залежить від того, наскільки правильно і ретельно був розроблений проект, та з дотриманням чи всіх нормативних пунктів проведена кранова установка. Адже пристрій вантажопідіймальних кранів використовують також в металургійній галузі для роботи з рідкими металами. Якщо у виробництві або використанні кранової установки були допущені помилки, це може дорого коштувати не тільки у фінансовому плані, а й принести значний збиток здоров’ю людей. У цьому випадку важлива роль відводиться також людині, яка власне і змушує рухатися і працювати цей вантажний механізм, а саме – машиніст крана. Від його вмінь залежить робота і керування краном.

Вантажний кран повинен бути надійним, без цього він не зможе здійснювати свої робочі функції. І навіть якщо будь-яка поломка сталася, то заміна вузлів і агрегатів підйомного крана повинна проводитися в найкоротший час, щоб поломка не послужила причиною простою. Адже робота будівельної техніки не повинна припинятися ні на хвилину.

Наша компанія пропонує послуги з поставки таких механізмів, як підйомні крани та спецтехніка різних модифікацій, виготовлених за передовими технологіями з високоякісних сплавів, відповідно до вимог нормативної документації. У каталозі підприємства представлені вантажопідйомні крани усіх видів: консольний кран, кран балка, кран мостовий, кран підвісний, широкий асортимент супутніх товарів, що реалізуються по всій території країни.

Якщо Ви хочете купити Київ кран або ж Ваш профіль продаж будівельної техніки – звертайтесь до нас. Досвідчені співробітники проконсультують Вас, а також допоможуть вибрати ту чи іншу техніку, яка підходить саме для Вашого виробництва. На кран ціна в нашій компанії не перевищує середньої вартості на ринку будівельних послуг. Також якщо Вам потрібна оренда спецтехніки, ми підберемо Вас оптимальний варіант.

Співпраця з нашою компанією – запорука Вашої успішної діяльності.