Для повноцінної та ефективної роботи будь-якого виду кранів необхідно додаткове кранове електрообладнання. Основними складовими частинами кранового електроустаткування є кранові ваги, мотор редуктор, обмежувач вантажопідйомності, частотний перетворювач і тролеї.

Кранові ваги застосовуються для статистичного зважування вантажу, який закріплений на вантажопідіймальному елементі кранової установки. Вони являють собою конструкцію, що складається з петлі, яку вішають на гак крана, тензодатчика високої точності, аналого-цифровий перетворювача, невеликого дисплея і металевого корпусу. Ваги кранові електронні є досить прості у використанні. Вага вантажу, що діє на вантажоприймальну платформу, визначається за допомогою тензорезисторного датчика. Зважування може здійснюватися в процесі вантажних і розвантажувальних робіт та навіть на одному з етапів виробництва. Кранові ваги використовуються тільки всередині приміщень, вони здатні витримувати до 50 тонн. Всі елементи кранового електроустаткування, у тому числі і ваги кранові купити Ви зможете у нас за найнижчою ціною.

Мотор редуктор використовується практично у всіх сферах виробництва. Це кранове електрообладнання дозволяє зменшити розміри привода, спростити його конструкцію, знизити її вартість і витрати на обслуговування. Термін служби моторів-редукторів досягає 6 років.

Обмежувач вантажопідйомності застосовується у всіх сферах використання вантажопідіймальних установок. Обмежувач вантажопідйомності крана служить для надійного захисту вантажопідйомної техніки від перевантажень. Принцип дії цього пристрою полягає в тому, що, якщо трапляється перевантаження талі вище норми, обмежувач відключає механічний блок підйому і не дозволяє механізму вийти з ладу. Таким чином, купуючи обмежувач вантажопідйомності крана, Ви отримуєте повну впевненість у стабільній роботі Вашого крана.

Частотний перетворювач, який вбудовується в кранові установки, забезпечує плавний хід двигуна, його повний захист від перевантажень, збоїв мережі, перегріву, знижує споживану двигуном енергію і витрати на обслуговування, тим самим збільшуючи термін його служби.

Тролеї - сукупність провідного дроту і підтримуючих конструкцій, призначена для передачі електричної енергії рухомим механізмам, що переміщаються вздовж тролеїв, і в деяких ситуаціях для допомоги таких механізмів або їх частин.

Всі елементи кранового електроустаткування відіграють важливу роль у загальному процесі виробництва. Завдяки їх злагодженій роботі ремонт кранового електроустаткування доводиться робити все рідше.

У роботі кранового електроустаткування важливе місце займає радіоуправління кранами. На виробництві часто трапляються різні позаштатні ситуації і не завжди людина може вчасно дістатися місця, де є порушена робота кранового обладнання. У цьому випадку необхідним елементом виробничого процесу стає дистанційне керування. Радіоуправління кранами підвищує продуктивність праці, забезпечуючи працівникам вільне переміщення, особливо в тих місцях, які захаращені різноманітними установками та обладнанням.