Раніше для того, щоб підняти важкий вантаж на велику висоту необхідно було докласти неймовірні зусилля сотень людей. На побудову йшли роки праці. Безсумнівно в нинішні часи праця як і раніше потрібна не легка, але технічний прогрес приніс сучасним будівельникам істотне полегшення, створивши вантажопідйомні механізми.

Будівельний кран використовується в будівництві різноманітних споруд, у вантажно-розвантажувальних роботах, у виробництві залізобетонних виробів. Сьогоднішня різноманітність підйомних кранів вражає уяву – від мобільних, які можна використовувати у будівництві дачного будиночка, до гігантських портальних кранів, які використовуються при зведенні хмарочосів.

Вантажопідіймальний кран є агрегатом циклічної дії. Складається кран підйомний із захвату вантажу, робочого ходу для переміщення вантажу і розвантаження, холостого ходу для повернення порожнього вантажозахватного пристрою до місця прийому вантажу. Підйом вантажів краном сипучих матеріалів відбувається за рахунок широко захоплюючого пристрою під назвою грейфер. При цьому щелепи грейфера утворюють при змиканні замкнений ківш.

Рухи підйомного крана можуть бути як робочими, так і установочними для періодичної зміни положення крану, стріли і т.п. Основною характеристикою, яку має вантажопідйомний кран, є вантажопідйомність, тобто найбільша маса вантажу, що піднімається. При цьому на випадок змінних вантажозахоплювальних пристроїв їх маса включається в загальну вантажопідйомність.

Напряму експлуатація вантажопідіймальних механізмів залежить від його технічного обслуговування. Якщо проводити його регулярно і своєчасно, вантажопідйомні механізми будуть працювати і здійснювати підйом вантажів краном якісно протягом довгого часу. Фахівці нашої компанії оперативно та якісно здійснять технічне обслуговування Вашого кранового обладнання.

Однак профільним напрямком нашої компанії вже багато років є продаж кранів в Україні. Саме у нас Ви знайдете широкий асортимент обладнання, як українських виробників, так і іноземних. Вартість крана визначається не стільки різницею в технічних характеристиках, скільки в країні виробника. Завдяки постійній інженерній роботі і впровадженню новітніх технологій, на сьогоднішній день вантажопідйомний кран Україна володіє багатьма перевагами перед своїми західними аналогами. Купити кран Ви можете у нас в будь-який зручний для Вас час. На кран ціна у нас постійна, а Ви вже через короткий проміжок часу реалізуєте повною мірою всі Ваші плани і не витратите при цьому багато коштів.