Автомобільні крани є одними з найпопулярніших видів спецтехніки на сьогоднішній день. Такі характеристики автокранів, як маневреність, невеликі габарити і хороші вантажовисотні показники демонструють, що він найкраще підходить для сучасного міського будівництва.

Складається автокран з вантажопідіймального механізму і кабіни. Автокрани, ціна яких вас приємно здивує, широко використовуються при виконанні різних навантажувально-розвантажувальних і монтажних робіт. Завдяки його мобільності, автокран зручно застосовувати відразу на кількох об’єктах, які знаходяться на відстані один від одного. Автокран підходить для переміщення штучних вантажів, монтажу конструкцій та технічного обладнання.

Довжина стріл сучасних автокранів може досягати 100 і більше метрів. Швидкість руху зазвичай складає від 5 до 25 м/хв для підйому вантажу і від 1 до 4 об/хв для обертання (залежно від вантажопідйомності крана і вильоту стріли). Час підйому стріли – 1-3 хв. Маніпуляції стрілою проводяться за допомогою електричного, гідравлічного, механічного приводу або завдяки двигуну внутрішнього згоряння. Найбільшою популярністю користується кс автокран з гідравлічним приводом. Цей привід забезпечує плавність роботи механізмів і поєднує різні кранові операції і розширює діапазон робочих швидкостей.

Купити автокран можна вантажопідйомністю від 4 до 160 тонн. Найменшою вантажопідйомністю володіють крани першої категорії, а ті, чия вантажопідйомність досягає 160 тонн, проводяться тільки на замовлення.

Автомобільні крани бувають декількох типів:

- Змонтовані на шасі стандартних автомобілів. Вони мають найбільшу швидкістю пересування. Привід кранового обладнання – електричний, гідравлічний або механічний.

- Крани на шасі автомобільного типу мають підвищену прохідність по бездоріжжю завдяки шасі, які використовуються для транспортування ракетних установок.

- Пневмоколісні крани пересуваються не швидше, ніж 20 км/год на спеціальних шасі з осями на жорсткій підвісці.

- Гусеничний кран є найповільнішим, але дуже прохідним. Навіть у навантаженому стані він може проходити по грунтових майданчиках через низький тиск на основу.

Експлуатаційна надійність самохідних кранів дещо нижча, ніж у інших вантажопідйомних механізмів. Оренда автокрана в Києві відбувається багатьма організаціями. Тому ви повинні мати на увазі, що організації, які надають послуги автокрана або їх продають, повинні мати свої бази для сервісного обслуговування техніки, не кажучи вже про професійну команду співробітників. Адже ремонт автокранів потрібно проводити з досить частою періодичністю, а новий автокран обійдеться у багато разів дорожче.

Оренда автокрана сьогодні є дуже затребуваною послугою на будівельному ринку спецтехніки. Якщо ви будуєте заміський будинок, то напевно знаєте, що для укладання фундаменту, що складається зазвичай із залізобетонних конструкцій, потрібні послуги автокрана. Для цього немає необхідності автокран купити, а всього лише скористатися такою послугою, як оренда автокрана. Причому, вам буде потрібно оренда автокрана на дуже обмежений час. Закінчивши роботу, автокран Київ повернеться на базу і вам не потрібно буде оплачувати зайвий час.

Найвідоміші марки вантажопідіймальних кранів – це автокрани, продаж яких здійснюється на території Україні – ВАТ “Клінцовський автокрановий завод”, ВАТ “Галицький автокрановий завод”. Основні іноземні бренди автокранів, представлені в Росії: GROVE (Німеччина, США), Liebherr (Німеччина), Tadano (Японія), XCMG (Китай) і CKD (Чеська республіка). Вартість автокрана залежатиме від марки та країни виробника. Продаж автокранів в Україні здійснюється через наше посередництво.