Баштовий кран – важлива складова висотного будівництва. Баштовий кран можна зустріти практично на будь-якому будівництві, чи то будівництво промислової, цивільної чи гідротехнічної споруди. Використовуються баштові крани і для обслуговування відкритих стапелів і добудованих робіт у суднобудуванні. Експлуатація баштових кранів зручна у використанні і транспортуванні.

Баштовий кран, або як його ще називають поворотний кран, має стрілу, закріплену у верхній частині вертикально розташованої башти. Основними елементами баштового крану є башта і стріла. Робота баштового крана та сила інерції його поворотного механізму залежить від розміру стріли. Чим довша стріла, тим стійкіше буде стояти кран. Баштовий кран являє собою повно поворотний пересувний стріловий кран з кістяком, виконаним у вигляді розвиненої по висоті вежі, до оголовка якої прикріплена стріла.

Баштовий кран схема якого, як уже було описано вище, є по суті з’єднанням стріли і вежі, має такі основні частини: опорно-поворотний пристрій, механізми підйому вантажу, зміни вильоту, повороту і пересування, опорну конструкцію і противага.

За типом ходового пристрою труби розрізняють такі баштові крани:

  • рани на рейковому ходу;
  • пневмоколісні крани;
  • крокуючі крани;

За типами стріл розрізняють баштові крани з підйомною і балочною стрілами.

За  конструкціями вежі розрізняю крани:

  • з поворотними баштами;
  • з неповоротними баштами;
  • з телескопічними вежами;
  • зі складними вежами;
  • з підростаючими вежами;

Щоб управління баштовими кранами відбувалася успішно, потрібно вибирати кран за потрібними параметрами. Зокрема, виліт гака, вантажопідйомність, вантажний момент, висота підйому, швидкість робочих рухів, потужність, конструктивна і загальна вага крана. У тому випадку, якщо притримуватись цього правила,  баштовий кран буде повністю влаштовувати будівельників, максимально відповідати конкретним умовам будівництва.

Відмітна особливість цього крана в тому, що він не має механізму пересування, встановлюється стаціонарно поблизу будинку і прикріплюється до нього в декількох точках по мірі збільшення власної висоти в результаті нарощування башти.

Головною перевагою будь-якого баштового крана, здатною привернути увагу потенційного покупця і зупинити свій вибір на тій або іншій моделі, є те, з якою простотою і легкістю можна зробити, як монтаж баштового крана, так, відповідно і демонтаж баштового крана. Справа в тому, що не завжди існує можливість зібрати величезну бригаду, яка витратить чимало часу на складання крана. Тому важливо, щоб операції збирання-розбирання підйомного механізму займало мінімальну кількість часу і сил.

Також у нас доступна така послуга, як баштовий кран оренда. Якщо вас цікавить інша спецтехніка, звертайтеся. Також ми здійснюємо ремонт баштового крана. Якщо у Вас виникають якісь питання, пов’язані з роботою, експлуатацією або іншими параметрами, дзвоніть нам. Досвідчені фахівці проконсультують Вас з усіх питань, а якщо буде потрібно приїдуть до Вас. Купити баштовий кран Ви також можете у нас. Поспішайте і ми зможемо приємно здивувати вас нашими пропозиціями.