Гідравлічний підйомний кран – справді універсальний вид кранового обладнання, необхідного для технічного оснащення складу. Ефективний також кран гідравлічний на будівельних майданчик, в автосервісах.

Компактність – одна з головних переваг гідравлічного крана. Ця техніка незамінна при обслуговуванні невеликих складів або при роботі у вузьких проходах, де використання іншого обладнання неможливо. Основна функція, яку виконує гідравлічний підйомний кран, – це підйом, проте деякі моделі можуть здійснювати і перевезення вантажу.

Стріла гідравлічного крана в більшості моделей фіксується в 4 положеннях, в кожному з яких забезпечується певна вантажопідйомність. Гідравлічні крани бувають різної вантажопідйомності. За інших рівних характеристиках покупець дуже часто віддає перевагу гідравлічним кранам з більшою вантажопідйомністю. У житті нерідко виявляється, що покупець очікуваного результату не отримує. Тому при виборі гідравлічного крана краще орієнтуватися на величину залишкової вантажопідйомності, яка більш точно відображає його функціональні можливості.

Сучасні гідравлічні крани характеризуються широким діапазоном вантажопідйомності, габаритів обслуговуваних площ і високою продуктивністю. Складні важкі машини коштують дорого. Тому гідравлічний кран, ціна якого доволі висока, купувати доцільно лише в тому випадку, якщо можна його завантажити настільки, щоб він окупився за реальний термін експлуатації до морального і фізичного зносу.

Наша компанія є постачальником будь-якого кранового обладнання, в тому числі ми можемо запропонувати широкий вибір такої техніки, як кран гідравлічний. Ви можете вибрати обладнання, яке буде ефективно вирішувати саме ваші задачі. Який би крановий завод ви не назвали, його продукція є у нас. Купити гідравлічний кран Ви можете у нас прямо зараз.