В умовах сучасних міст використання вантажно-розвантажувальної техніки буває іноді дуже ускладнене, адже у багатьох містах в’їзд у центральну частину для великих вантажних автомашин закритий. У цьому випадку на допомогу прийде кран маніпулятор.

Автоманіпулятор – це машина, здатна виконувати три операції: навантаження, розвантаження і транспортування вантажу. Установка крана маніпулятора можлива, як за вантажний частиною (кузовом), так і за водійською кабіною. Тобто кран-маніпулятор – це вантажівка з кранової установкою. Таким чином, автоманіпулятор поєднує в собі функції підйомного крана та вантажної автомашини. За допомогою вантажоперевезення краном маніпулятором можна істотно заощадити кошти за рахунок кількості техніки і робочої сили. Яке завдання перед вами б не стояло – навантаження та перевезення верстатів, квартирний або офісний переїзд, доставка будівельних матеріалів до місця зведення цивільного або промислового об’єкта - кран маніпулятор з легкістю впорається з нею.

Кран маніпулятор Київ можна використовувати в малоповерховому будівництві, при ремонтних роботах, в обмежених умовах, тобто там, де звичайний автокран використати неможливо. Таким чином, кран маніпулятор дозволяє заощадити, як на найм робітників, так і на придбання та використання великої кількості техніки, що також значно полегшує робочий процес.

Наша компанія надає кран маніпулятор послуги, а також у нас є послуга кран маніпулятор оренда. Найчастіше орендують маніпулятори для перевезення матеріалів, цегли, верстатів і устаткування, трансформаторів, великогабаритних дерев і навіть конструкцій зовнішньої реклами. Купити кран маніпулятор в Україні не є проблемою, оскільки багато фірм пропонують широкий вибір обладнання. На кран маніпулятор ціна залежить від виробника. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами, адже робота нашої компанії підтверджена багаторічною працею та існуванням на ринку подібних послуг. Кран маніпулятор купити у нас просто. Достатньо зателефонувати нам і ми підберемо для вас підходящий варіант, виходячи з ваших вимог і потреб.