Мостовий кран, або як його ще називають кран балка, є практично незамінним підйомним краном на будь-якому виробничому або складському підприємстві, завдяки можливості працювати, як приміщенні, так і на відкритому повітрі. Кран мостовий має широку область застосування – він призначений для підйому і переміщення вантажу в приміщенні або під навісом.

Робота мостового крана відбувається по рейках на нерухомих опорах. На сьогоднішній день мостовий кран є невід’ємною частиною будь-якого великого виробництва і використовуються для виконання різного роду навантажувально-розвантажувальних робіт всередині виробничих та складських приміщень. Існують також моделі мостових кранів, які використовуються на відкритій території – на відкритих майданчиках заводів, складських терміналів і т.д.

Буває кран мостовий однобалочний і двобалочний. Кран мостовий двобалочний передбачає найбільш важкі режими роботи. Однобалочний має більш високу швидкість переміщення, використовуючи меншу вантажопідйомність мостового крана.

Мостовий кран також ділиться на підвісний (кран балка підвісна) і опорний (кран балка опорна). Основна їх відмінність полягає в тому, що головна балка в опорних мостових кранах кріпитися зверху, а кран мостовий підвісний має балки, які кріпляться знизу. Кран мостовий опорний використовується тільки на базових складах для розвантаження і навантаження. Іноді їх також застосовують для монтажу важких верстатів або іншого устаткування.

За видом приводу розрізняють крани мостові електричні (з електричним приводом) і ручний мостовий кран – з механічним приводом, тобто підйом вантажу і переміщення крана проводиться за допомогою фізичних зусиль людини. Пристрій мостового крана електричного являє собою конструкцію, що складається з головної балки, з’єднаної з двома кінцевими балками. Вантажопідйомність мостового крана виконує тельфер.

З двох окремих просторово жорстких балок, званих головними, складається схема мостового крана двобалочного. Головні балки з’єднуються з кінцевими, утворюючи горизонтальну раму. Ходові колеса крана встановлюються в кінцевих балках. Візок в електричних кранах мостових двобалочних рухається по рейках верхніх поясів несучих балок.

Наша компанія  продає, здійснює технічне обслуговування та ремонт мостових кранів. Ми дбаємо про те, щоб всі наші клієнти були задоволені придбаним обладнанням, а також допомагаємо підтримувати його в експлуатаційному стані. Кран балка, ціна якого не принесе істотної шкоди Вашій кишені, зробить Вашу роботу більш ефективною.