Портальні крани – це вантажопідйомні крани, у яких опорно-ходова частина виконана у вигляді порталу. Схема портального крана являє собою раму, що спирається за допомогою жорстких опорних ніг на рейки шляху. Між стійок порталу (їх може бути 4 або 3) проходять шляхи портових транспортних засобів. Між стійками роблять таку відстань, щоб під краном вільно могло проїхати кілька залізничних потягів.

Найбільш часто портальні крани використовуються в морських та річкових портах, на вантажних терміналах і судноверфях, у нафтогазовій, лісової та інших галузях. Портальні крани здійснюють перевалку різних вантажів за допомогою гаків, грейферів, магнітних захоплень, траверс, спредів та ін. Купити портальний кран потрібно для перевантаження різних вантажів з морських та річкових суден в склади й залізничні вагони. Основна їхня перевага – велика маневреність і незначні розміри займаних ними площ.

Можна виділити такі переваги портального крана:

  • Висока продуктивність;
  • Економічність в експлуатації, що надалі призводить до того, що ремонт портальних кранів потрібно здійснювати з меншою періодичністю;
  • Точність позиціонування;
  • Плавний хід механізмів;
  • Широкий діапазон швидкостей;
  • Його можна використовувати від континентального клімату до полярних широт.

Портальне кранове обладнання, за рахунок усіх його характеристик, є дуже економічно вигідним вкладенням для підприємства. Тим більше, що на портальні крани ціна Вас порадує. Вам не доведеться витрачати багато коштів на утримання і ремонт портальних кранів. Адже портальний кран робота якого здійснюється без збоїв протягом довгого часу, допоможе вам вкладати гроші тільки на покращення і розширення свого підприємства.