Наша компанія вже багато років успішно виробляє металоконструкції крана і зварні балки, застосування яких знаходиться для різних цілей, зокрема у будівництві. Крім виробництва, ми також займаємось проектуванням і монтажем металоконструкцій. Це гарантує нашим клієнтам ще більшу якість.

Серед усього розмаїття нашої продукції своїм клієнтам ми можемо запропонувати такі металоконструкції крана, як кранові естакади, підкранових шлях, а також інші легкі металоконструкції.

Кранові естакади виглядають, як відкриті похилі або горизонтальні споруди, що складаються з декількох опор. Кранові естакади прокладають по верху залізних, автомобільних і пішохідних доріг та комунікацій, а під ним – прохід або проїзд. Призначені кранові естакади для установки і пересування по них в ході зведення монтажних козлових і баштових кранів на рейковому ходу.

Підкрановий шлях необхідний для ефективного транспортування і роботи вантажопідйомної техніки. Пристрій підкранового шляху повинен бути довговічним і надійним, оскільки транспортований з їхньою допомогою вантаж може мати дуже велику цінність і масу. Сьогодні виділяють надземний і наземний підкранових шлях. Монтаж надземних кранових шляхів відбувається тоді, коли встановлюється мостовий кран. У випадку ж з портальними та козловими кранами мова йде про наземний підкрановий шлях. Нашими співробітниками проводиться не тільки монтаж, але і ремонт підкранових шляхів, в разі поломки або невеликого зрушення.