Специфічним і окремим видом кранового обладнання є підйомне устаткування.

Підйомник представляє собою вантажопідйомну машину перериваної (циклічної) або безперервної дії для підйому вантажу і людей в спеціальних вантажонесучих пристроях, що рухаються по жорстких вертикальних напрямках або рейковому шляху. Підйомники вантажні мають надійну конструкцію, що забезпечує безпеку при роботі. Залежно від способу передачі впливу від приводу до вантажонесучих пристроїв розрізняють канатні, ланцюгові, рейкові, гвинтові і плунжерні підйомники. Найпопулярнішими є канатні підйомники.

Підйомники охоплюють широку сферу застосування, тому їх форми і типи дуже різноманітні. У житлових, громадських, адміністративних і промислових будівлях набули поширення ліфти, ескалатори. Для підйому людей у ​​вагонах рейковим похилим шляхом на гори, круті береги служать фунікулери – пасажирські канатні підйомники циклічної дії.

Спорудження будівель ведуть за допомогою будівельних підйомників – щоглових, канатних, шахтних. Різні типи підйомників використовуються на ремонтних заводах (наприклад, для підйому автомобілів), при обслуговуванні і дрібному ремонті будівель та високих споруд (наприклад, підйомники на автомобілях-вишках).

Ми надаємо послуги з продажу підйомної техніки як українських, так і іноземних виробників. На підйомник ціна буде залежати від експлуатаційних характеристик підйомника, а також і від країни виробника. Наші співробітники підберуть для Вас потрібний варіант, відповідно до Ваших вимог і сфери застосування. Підйомник купити через нашу компанію дуже просто. Достатньо зателефонувати і ми зробимо все від нас залежне, щоб Ви залишилися задоволені. Якщо ви потребуєте тимчасового користування послугами підйомного обладнання, для Вас підійде  оренда підйомників.

Ми допоможемо вам зробити складне простим і легким!