Тельфери – це вантажопідйомна конструкція, основне призначення якої полягає в тому, щоб піднімати, утримувати в підвішеному стані і опускати вантаж. Тельфери використовуються, як автономний вантажопідйомний механізм, а також, як пристрій для підйому в кран-балках, щоглових підйомниках, настінних кранах. Вони можуть також використовуватися і для пересування вантажу по монорейкових шляхах двотаврового профілю.

Схема тельфера складається з редуктора, барабана (у канатних тельферів) або зірочки (в ланцюгових тельферів), електродвигуна, підвіски крюка і гальма. Управління тельфером відбувається за допомогою кнопкового пульта або з кабіни, що пересувається разом з тельфером.

Існують різні види тельфера, а саме: канатний тельфер, вибухобезпечний, тельфери УСВ і тельфер ланцюговий.

Найбільшою популярністю на промислових підприємствах користуються канатні тельфери з силою підйому вантажу до 10т і висотою підйому до 12м. Тельфер ланцюговий має перевагу над канатним своєю відносно невеликою вагою, компактністю. Також на ланцюговий тельфер ціна набагато менша, ніж на канатний, що і викликає підвищений інтерес з боку покупців. Використовуються тельфер електричний ланцюговий для підйому та пересування вантажів по монорейкові шляхах.

Тельфери УСВ (зі зменшеною будівельною висотою) застосовуються в цехах або складах з жорсткими обмеженнями у висоті. Так, як і ланцюгові, тельфери УСВ використовуються для підйому та пересування вантажів по монорельсовому шляху та укомплектуванні кран-балок. На підприємствах, де існують небезпечні умови, застосовують протипожежні, вибухобезпечні, або з хімічним захистом і навіть спеціальні тельфери, які призначені для ливарного виробництва.

Тельфер вибухобезпечний призначений для роботи у відкритих установках або приміщеннях. Свою назву вони отримали завдяки тому, що частини, де можливе виникнення іскор, виготовлені у “вибухонепроникному” виконанні і можливість вибуху зведена до нуля.

Основними перевагами канатного тельфера є його надійність, легкість в експлуатації та обслуговуванні і довговічність. Використовуються вони в різних виробничих умовах. Монтаж тельфера канатного найчастіше відбувається на крановому обладнанні, але вони також виступають і як самостійне вантажопідйомне обладнання. У цьому випадку підключення тельфера здійснюється на підкрановому шляху або естакаді.

На власний розсуд на канатні тельфери в Україні можна встановити додаткові опції, такі як мікрошвидкість на підйом, мікрошвидкість на переміщення, або другу швидкість. Наші клієнти купують також обмежувачі вантажопідйомності (ОГП), які не дозволяють тельферам підняти вантаж вище його номінальної вантажопідйомності

Купити тельфер в Україні можливо на багатьох підприємствах, які співпрацюють з виробниками. Однак на нашому підприємстві на тельфер ціна встановлюється відповідно до споживчих можливостей покупців, а також цінами на світовому ринку продажу кранового обладнання. Ми готові запропонувати талі тельфер відомого виробника з Німеччини в різних варіантах. Купити тельфер за низькою ціною Ви можете вже сьогодні. Вам потрібно все лише зв’язатися з нами.