Наша компанія є одним з найбільших підприємств, що надає послуги крана, а також спеціалізується на різних видах робіт таких, як виробництво, продаж і технічне обслуговування кранів та кранового устаткування. Наші фахівці тісно працюють з замовниками і підбирають для них відповідне обладнання, яке зможе впоратися з усім комплексом специфічних завдань. Вантажопідіймальні крани комплектуються з урахуванням, як вимог клієнта, так і виходячи зі співвідношення ціна-якість.

Ми виконуємо, як окремі поставки обладнання (наприклад, тільки мостового крана або тільки електричної талі), так і комплексні, до складу яких може входити ціла серія підйомної техніки.

Однією з послуг, які надає наша компанія, є електромонтаж кранового обладнання та розробка індивідуальних електромонтажних схем. Існує безліч уніфікованих, стандартних електромонтажних схем, але найчастіше їх необхідно писати під вже існуючий кран. При розробці електромонтажної схеми необхідно враховувати такі характеристики кранів, як частотні перетворювачі, радіоуправління, дві швидкості пересування талі тощо. Наша компанія, окрім розробки, здійснює також ремонт електричних схем.

Під час електромонтажу відбувається збірка електричного щита, або електроящика, основними компонентами його є пускачі. Пересування крана і тельфера здійснюється після підключення пускача. У кожному крані присутня кабельна продукція, складові якої з’єднують тельфер з електроящиком, здійснюють зв’язок між електроящиком і редукторами крана, а також подають електроспоживання на крановий пульт управління. Кабельна продукція України, що поставляється нашою компанією, характеризується відмінною якістю і порівняно недорогими цінами.

З часом будь кранове обладнання старіє і з’являються проблеми з його експлуатацією. Не завжди кращим виходом є покупка нового крана. Альтернативне рішення, в цьому випадку, – модернізація кранів. Таким чином підприємство суттєво економить кошти, а також мінімізує терміни, поки не виконуються вантажно-розвантажувальні роботи. Ми можемо покращити роботу Вашого крана за рахунок збільшення його вантажопідйомності або швидкості виконання.

Слід зазначити, що перед модернізацією Вашого крана слід здійснити демонтаж крана старого.

Крім модернізації кранів, кваліфіковані фахівці нашої компанії також здійснюють оперативний, якісний ремонт та обслуговування кранів. Існує електричний та механічний ремонт кранів. Перший вид пов’язаний з ремонтів електричних частин крана, таких як редукторів, тельферів і т.д. Ремонт електрообладнання кранів не займає багато часу, найчастіше потрібно змінити елемент, що вийшов з ладу. Механічний ремонт пов’язаний із застарілими або неправильно змонтованими кранами. До таких поломок можна віднести падіння крана з колії, його вигин через підвищене навантаження, з’їзд крана з колій. Ремонт кранів з проблемами механічного характеру в основному займає досить багато часу і потребує великих вкладень. Здійснюють ремонт кранів вантажопідіймальних тільки кваліфіковані монтажні фахівці, саме такі працюють в нашій компанії. До речі, після ремонту нашими співробітниками здійснюється фарбування крана.

Ще однією послугою нашої компанії є монтаж кранів різної вантажопідйомності. Монтажні роботи виконують тільки кваліфіковані фахівці. Безпосередньо перед виставленням точної ціни на монтаж кранів наш фахівець безкоштовно виїжджає на об’єкт клієнта для оцінки роботи та проведення необхідних замірів.

Наша компанія надає весь спектр послуг, включаючи проектування крана. Наші співробітники кваліфіковано виконують роботи з проектування та проекти кранів розробляються у відповідності з усіма технічними нормами документації. Оренда крана, а також оренда будівельної техніки також знаходяться в списку послуг, які надає наша компанія.

Звертайтеся до нас! Ми швидко і якісно проведемо потрібні Вам роботи. Ми вміємо заощаджувати Ваші кошти.